Zirve Mermer Silim 2012 yılında ülkemizin inşaat sektörünün büyük bir gelişme göstermesiyle beraber İstanbul Bahçelievler’de bir aile işletmesi olarak kuruldu. Kuruluğu ilk günlerde bulunduğu bölgede büyük bir hizmet boşluğunu dolduran Zirve Mermer silim kısa süre içerisinde İstanbul’un tüm bölgelerinde mermer silim hizmeti vermeye başladı. Gün geçtikçe genişleyen müşteri ağıyla beraber kendini de geliştiren Zirve Mermer Silim, bünyesinde barındırdığı tecrübeli ustalarıyla günümüzde onlarca kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet vermektedir.

Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, günümüzde; İstanbul merkezli tüm Türkiye’de mermer başta olmak üzere doğal taş temizliği ve restorasyonu yapmaktadır.

Dünya piyasasında ilk sıralarda yer alan ülkemiz inşaat sektöründe; personeli ve teçhizatlarıyla çağın gerekliliklerini yakalamış bir şirket olarak ülkemiz ekonomisine fark edilebilir katma değerler sunmak vizyonumuzun temelini teşkil etmektedir.
 
Misyonumuz ise; sorumluluğunu yüklendiğimiz projelerin her sürecinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilen güvenilir bir şirket olarak, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır.