Mozaik Silim Hizmeti

Mermer Silim

Zirve Mozaik Silim; firması olarak Moziak Silim işlemlerinizi son teknolojik makineleriliz ve alanında deneyimli ustalarımızla gerçekleştirmeteyiz.

Mozaik Silme İşlemi Nasıl Yapılır! Mozaik Silim Nedir?

Mozaik Silim; Mozaik yüzeylerin makinelerle temizlenerek pürüzsüz bir yüzeye sahip olma işlemine mozaik silim denir.

Mozaik Silim Yapımı; Metal bağlayıcılı elmas pedlerle, yüzeyde oluşmuş her türlü çizik, peç ve lekeler kazınarak çıkartılır. Bu sayede yeni, pürüzsüz ve taşın fabrika parlaklığına dönüşmüş hali elde edilmiş olur.
Mozaik silim son teknoloji İtalyan Klindex marka makinalar ile gerçekleştirilmektedir. Mozaik silim uygulaması tamamlandıktan sonra asit içermeyen deterjanlar veya saf su ile bakımı yapılmalıdır.

Mozaik Silme İşleminde Zirve Mozaik Silim Avantajı?

Zirve Mozaik Silim firması olarak; Düzleştirdiğimiz yüzeyi makinelerimiz aracılığı ile kullanmış olduğumuz özel cilalarımızla parlatarak ilk günden daha güzel bir görünüm kazandırıyoruz. Bu noktada müşteri memnun etmek en temel ilkemiz olmaktadır.
Tüm türkiye illerine götürdüğümüz mozaik Silim hizmeti bizi ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Mozaik silim, Mozaik parlatma işlemleriniz için bizi arayarak sektördeki en avanyajlı fiyatlarımızdan ve ücretsiz keşif, ölçülendirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.